Listing Courtesy of:
Hive MLS / Listed By: Ivan Shalavuta, Inclusion Office
Hive MLS / Listed By: Ivan Shalavuta, Inclusion Office 9 Oleander Avenue Savannah, GA 31401
Active (135 Days)
$315,000 (USD)
MLS #:
SA345202
SA345202
Lot Size
8,220 SQFT
8,220 SQFT
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
1945
1945
Hive MLS
Last checked May 23 2026 at 11:43 PM GMT+0000
Hive MLS
Last checked May 23 2026 at 11:43 PM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
Living Area
- 1,245 sqft
$ (+/-)
May 10, 2026
Price Changed
$315,000
-4%
-$14,000
Mar 22, 2026
Price Changed
$329,000
-2%
-$5,500
Feb 01, 2026
Price Changed
$334,500
-2%
-$5,500
Jan 14, 2026
Price Changed
$340,000
-1%
-$5,000
Dec 13, 2025
Listed
$345,000