Sold
Listing Courtesy of:
Hive MLS / Gwen Fulcher Young And Assoc. Re
Hive MLS / Gwen Fulcher Young And Assoc. Re 627 Milledge Road , GA
Sold on 05/23/1996
$175,000 (USD)
Sold Date:
05/23/1996
05/23/1996
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
Year Built
48
48
County
Richmond County
Richmond County
Listed By
Gwen Fulcher Young, Gwen Fulcher Young And Assoc. Re
Source
Hive MLS
Last checked May 23 2026 at 8:17 PM GMT+0000
Hive MLS
Last checked May 23 2026 at 8:17 PM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
$ (+/-)
Apr 18, 2026
Price Changed
$270,000
1,285%
$250,500
Nov 10, 2021
Price Changed
$19,500
-89%
-$165,400
Jul 14, 2021
Price Changed
$184,900
-32%
-$85,100
Sep 19, 2014
Listed
$270,000
-
-